שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן נעשה באמצעות צינורית דקה המוחדרת לשכבת תאי השומן ושואבת אותם.

ע"י שאיבת שומן אפשר להוריד לתמיד את ההצטברות המיותרת באזורים מסוימים בגוף.

שאיבת שומן נעשית אצל אנשים שלא הצליחו להיפטר מן השומן באזורים בגוף כמו: צמיגים בתחתית הבטן או בסנטר הכפול ועוד..

אנחנו ב beauty-d נקשר אתכם עם כל טיפול יופי לו תזדקקו

אם ל medi הגעת סימן שהצלחת, סימן שקיבלת יופי של טיפ, כי beauty-d הוא יופי של מקום, יופי של ריכוז של כל הטיפולים הקוסמטיים, וכמובן של ניתוחים פלסטיים מכל הסוגים שניתן להעלות על הדעת. beauty-d דואגת לאסתטיקה שלכם ולבריאות שלכם. כאן תוכלו להגיע ישירות לכל המנתחים, לקבל מושג על הטיפולים הרצויים והצעות מחיר. כמו גם להרוויח יופי של הנחות בטיפולים או ניתוחים פלסטיים כמו למשל הרמת חזה, ניתוח אף פלסטי, שאיבת שומן וכו'.

שאיבת שומן – מהו הניתוח

שאיבת שומן נעשה באמצעות צינורית דקה מאוד המוחדרת לשכבת תאי השומן ושאיבתם, כך ע"י שאיבת שומן, אפשר להוריד לתמיד את ההצטברות המיותרת באזורים מסוימים בגוף. שאיבת שומן מתאים בעיקר לאנשים מתחת לגיל ארבעים או לאנשים שיש להם יופי של עור גמיש. שאיבת שומן בשונה מניתוחים פלסטיים אחרים אינו בא לטפל ביופי האדם באמצעות הפחתת משקל עודף. שאיבת שומן נעשית אצל אנשים שלא הצליחו להיפטר מן השומן באזורים מסוימים בגוף כמו: השדיים, צמיגים בתחתית הבטן או בסנטר הכפול.

גורם חשוב בהצלחת שאיבת שומן הוא איכות העור

לאחר שאיבת שומן, השומן כבר לא יחזור יותר לאזורים מהם הוא נשאב, אך אנשים מסוימים, אשר העלו לאחר הניתוח במשקלם, מעידים על הצטברות של שומן באזורים אחרים בגוף בהם נשארו תאי השומן במצבם הטבעי. גורם נוסף בהצלחת יופי האזורים לאחר שאיבת שומן הוא סוג ואיכות העור. עור גמיש יוכל להסתגל יופי לשינויים בנפח שנוצרו בעקבות שאיבת השומן. עור לא גמיש עלול להישאר מדולדל ולא מתוח, לכן לפעמים יהיה צורך גם בניתוח של מתיחת העור.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here