מניקור מקצועי

טיפול מרגיע ומפנק לכפות הידיים והציפורניים, שמירה על בריאות העור והציפורניים מפני לכלוך וזיהומים לידיים יפות ועדינות למגע ומראה. בעזרת מניקור אנו בעצם שומרים את אסתטיקה בכפות הידיים הכי יפה והכי טבעי שאפשר.

בטיפול מניקור היד זוכה לטיפוח ולמראה מסודר וטבעי, מניקור יתבצע על קוסמטיקאית מניקוריסטית בעלת ניסיון וותק, לפני שקובעים טור אצל קוסמטיקאית מומלץ לברר באלו תכשירים היא משתמשת.

בשוק קיימים תכשירים רבים לטיפוח הציפורניים והידיים החל מהזולים ועד למותגים המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום מניקור וטיפוח הציפורניים.

מניקור מתבצע ברוב המקרים במכון הקוסמטיקה ומשך הטיפול תלוי לפי מצב כף היד. מניקור בריא לכפות הידיים ולציפורניים, כחלק מהטיפול מניקורי הלקוח זוכה גם לטיפוח הציפורניים וצביעתם. מניקור הוא לא רק בריא ומזין את עור הידיים אלה גם טוב לנפש, טיפול מניקור ספא לצד מוזיקה מרגיעה ואווירת רוגע החל מתחילת הטיפול ועד לסיומה. לאחר המניקור כפות ידיך יהיו נעימות למגע ורכות כמשי.

למה לעשות מניקור במקום מקצועי ולא בבית? ישנם בנות המעדיפות לעשות לעצמן מניקור בביתן ברמה הבסיסית אך כדי לקבל תוצאות מושלמות ומקצועיות מומלץ לתת למניקוריסטית שמיומנת לכך כיוון שבמקום מקצועי ישנם תכשירים וחומרים המקצועיים לכך, שימוש בקרמים, בשמנים ובאביזרים מקצועיים לגימור מושלם. הטיפול נפתח בריכוך עור הידיים על ידי עיסוי בחומר מיוחד או בטבילת הידיים במים חמימים המכילים שמנים ומלחים הנספגים לעור הידיים וגורמים לריכוך העור.

מניקור לאחר השריית הידיים אני מטפלת בעור מסביב לציפורן הנקרא עור קרני, טיפול של הסרת רקמות מתות מסביב לציפורניים וחידוש העור סביב הציפורן למניעת זיהומים וכניסה של לכלוך לתוך הציפורניים.

לאחר ניקוי ייסודי ועמוק של העור הקרני, אני מתפנה לטפל בציפורניים עצמם, גזירה ושיוף הציפורנים והתאמה למראה מסודר, נקי ואסתטי. יש בנות המבקשות גם מריחת לק בסיום הטיפול ובוחרות צבע מתוך מבחר גדול של צבעי לק לציפורניים שיש ברשותי או במריחה של חומר לחיזוק הציפורן.

הזדמנות נפלאה לפנק ולטפח את כפות הידיים והציפורניים שלכן, אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר ולהיפגש לחוויית מניקור מפנקת ומקצועית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here