הלבנת שיניים

תחום האסתטיקה נחשב לענייני יותר אודות למודעות שלנו הנשים ליופי ולניקיון. שמירה נכונה על אסתטיקה טובה לא רק להרגשה הנשית אלה גם תשפיע במועד מאוחר יותר על עור הפנים והגוף.

רבות מאתנו משקיעות בעצמנו ודואגות לשמור על אסתטיקה טובה אם בטיפולי פנים ושירותי קוסמטיקה שונים, אך כמה מאתנו באמת שמות דגש על השיניים שלהן? כמה מאתנו באמת חשובה להן אסתטיקה גם בפה ואני מדברת על שיניים. שיניים לבנות מוסיפות הרבה ליופי הנשי ולמראה אסתטי. כולנו מחייכות לפחות כמה פעמים ביותר אפילו בלי לשים לב, כולנו מדברות בדו שיח ופותחות את הפה, בכל פעם שאנו מחייכות או פותחות את הפה אנו חושפות את השיניים שלנו כלפי הסובבים אותנו.

ערכה להלבנת שיניים טיפול חדשני הלבנת שיניים תוך 10-30 דקות והשיניים שלך לבנות מתמיד. ניתן לרכוש את הערכה ולקחת אותה הביתה ולעשות הלבנת שיניים בבית וניתן לבצע זאת אצלי במכון היופי beauty d. הטיפול פשוט ומהיר. בעזרת שפורפרת ג'ל הלבנת שיניים טבעי המורכב מסודיום ומנטה ומכשיר הנדלק בעור כחול (אולטרה סגול) הנצמד לשפתיים לתקופת זמן של בין 10-30 דקות. כאשר כל 10 דקות יש הפסקה של דקה ואז ניתן לחזור על הפעולה בשנית עד 3 פעמים. המכשיר הוא רק פעמי וניתן לחזור על הפעולה גם בבית. ערכת הלבנת שיניים מגיעה עם מכשיר קטן עם נורת אולטרה סגול בתוכו, 2 סוללות, סיליקון לשיניים ו-2 שפורפרות ג'ל הלבנת שיניים וניקוי. לפני התחלת הטיפול יש לצחצח את השיניים. כמובן שהערכה היא לשימוש אישי ולאחר פתיחת הערכה לא ניתן להעביר אותה לאדם אחר. בתום טיפול הלבנת שיניים, הערכה נשארת אצלך ותוכלי לקחת אותה הביתה ולחזור על פעולת הלבנת שיניים שוב בכל פעם שתרצי.

שיניים לבנות ונקיות לחיוך מושלם תורם רבות לאסתטיקה הנשית, לכן חשוב פעם בתקופת לעשות הלבנת שיניים ולשמור על שיניים נקיות ובריאות.

הלבנת שיניים המתבצעת על ידי רופא שיניים נעשית באמצעות טכניקות שונות, חלקן לא נעימות כלל, יש רופאי שיניים המבצעים הלבנת שיניים בעזרת פוליש המותיר ריח לא נעים בפה ודורש טיפול יסודי וגס של עד שעה ואילו באמצעות הערכה הביתית הלבנת שיניים נעשית תוך 10 דקות וניתן אם רוצים לחזור אליה שוב עד 30 דקות בצורה רציפה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here