דורקו, מותג סכיני הגילוח השלישי בגודלו בעולם, משיק סכין מותאמת לנשים לאחר שנה של פיתוח אינטנסיבי. המותג הקוריאני, שמביא את סכיני הגילוח האיכותיים והמשתלמים (כ-30% יותר זול) עד אליכם הביתה, משקיע בחידושים ושיפורים טכנולוגיים אך שומר על המחיר המשתלם.

עדיין לא ברור איך לסכיני דורקו יש רק 5% משוק גילוח הגברים בארץ. מדובר בסכינים שלא נופלות באיכות מהמתחרה המוביל אך מחירן משמעותית נמוך יותר, כנראה שהצרכן הישראלי עדיין פראייר ונכנע בקלות לפרסומות.

חדש מדורקו – DORCO FOR HER

החברה הדרום קוריאנית מיישמת את הניסיון שצברה בסכיני הגילוח המוצלחים לגבר, ולאחר שנה של פיתוח אינטנסיבי, משיקה סכין נשית איכותית ומשתלמת לא פחות. Dorco For Her מורכבת מ- 6 להבים מפלדת אל חלד המעניקים גילוח חלק במעבר אחד.

עיצוב הסכין והידית גמיש במיוחד ומאפשר לסכין להתאים את עצמה לקימורי הגוף. פס הסיכוך הכפול של הסכין מועשר בשמן ארגן, שמן אבוקדו ואלוורה להרגעת העור. מבנה הסכין מאפשר זרימה פתוחה של מים לניקוי נוח של הסכין ועמידות לאורך זמן. כל סכין מגיעה באריזה נפרדת לשמירה על הסכין.

כמעט 85% מהנשים שניסו את הסכין, הכריזו כי הן מתכננות להחליף את הסכין הנוכחית שלהן בזו של דורקו. כמו הסכין לגבר כך גם הסכין הנשית מוצעת במחיר משתלם הזול יותר בלפחות – 30% ממותגים איכותיים אחרים וכמו תמיד – במשלוח חינם עד הבית.

ידית + סכין 29 ש״ח

רביעיית סכינים 38 ש״ח

ידית + 12 סכינים 125 ש״ח

בנוסף, נמסר מהחברה שכ-80% ממי שמנסה את המוצר פעם אחת הופך ללקוח קבוע.

מחיר: מערכת סכיני גילוח פרימיום 6 PACEהכוללת ידית + 2 מחסניות (8 סכינים) במחיר 80 ₪ בלבד! (כולל משלוח חינם עד הבית) להשיג ב – MyDorco.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here