עיצוב גבות

עיצוב גבות, מתאימות למבנה הפנים שלך ונקיות מקרינות מראה נשי ומטופח. עיצוב גבות נכון מדגיש את העניינים ואת תווי הפנים ובכך מעצים את היופי שבך.

גבות מעוצבות הן פרט חשוב הקובע את המראה הכללי והבעת הפנים בחיוך, בכעס ובפליאה.

הדרך הפשוטה והמהירה לשינוי מבנה הפנים היא עיצוב גבות. סגנונות שונים המקנים מראה מיוחד וייחודי לכל אחת ואחת.

נשים שלא עשו אף פעם עיצוב גבות נראות עייפות יותר ובעלות חוסר בברק שיבליט וידגיש את הפנים. השגרה היומיומית, הלחץ ולוז השגרתי גורם לך לשכוח לפעמים ולזלזל בטיפוח ובאסתטיקה, את נראית עייפה, מרגישה לא מסודרת ומוזנחת. לפעמים פגישה של 30 דקות אצל הקוסמטיקאית שלך יכולה לשנות הכל. עיצוב גבות מקצועי שיקרין אור ומראה מטופח ומסודר לאורך כל היום.

שמירה על אסתטיקה וטיפוח נכון הוא לא רק פינוק עבורך, כמו שאת הולכת לספר ודואגת לצבע ופן, חשוב גם שתבקרי אצל קוסמטיקאית כדי לשמור על ברק ועיצוב שיאיר את פנייך וכל זה בביקור קצר להתאמת עיצוב גבות המתאים למבנה הפנים שלך.

ביקור ראשוני אצל קוסמטיקאית שתתאים לך עיצוב גבות מתאים ולאחר מכן ניתן לשמר על העיצוב בעזרת סידור גבות המתבצע אחת לשבועיים שלוש. עיצוב גבות זו אמנות וכמו בכל אמנות כל מעצבת גבות מעצבת לפי השיטות והטכניקות שלה ולכן אם את מרוצה מהתוצאה ורוצה לשמור על הקו העיצובי, מומלץ להמשיך ולבקר אצל אותה קוסמטיקאית. את הגבות ניתן לעצב בדרכים שונות בו אני כקוסמטיקאית בוחנת את מבנה הפנים והמרחק בין האיברים הנוספים בפנים כגון העיניים, האוזניים ומבנה הפנים, פנים עגולות או מבנה פנים ארוך. במידה ויש קרחות, ניתן אף להעלים אותם באמצעות צביעת גבות עדינה המעלימה את הקרחות בגבה למראה טבעי ביותר.

עיצוב גבות מקצועי ישמור על מבנה פרופורצי של הגבה, מסגרת מתאימה לפנים בשילוב סגנון אופנתי עכשווי המתאים למבנה הפנים ישפר פלאים את המראה שלך. פנקי את עצמך ותרגישי זוהרת מתמיד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here