סידור ועיצוב גבות הפך לטרנד שיגרתי בכל הקשור בטיפוח הפנים ושמירה על אסתטיות ומראה עדכני ואופנתי.

לכל אחת מאתנו מתאים עיצוב ייחודי בהתאם לתווי הפנים הכלליים כיוון שהגבות שלנו מהוות מסגרת לעיניים המעצבות, יוצרות ומדגישות הבעת הפנים.

גבות מעוצבות המתאימות למבנה הפנים משנות לגמרי את מראה פניך. גבות מעוצבות ומסודרות מעניקות איזון ומבליטות, מטשטשות ומסתירות פגמים בעור הפנים.

מסגור נכון ומתאים של הפנים באמצעות עיצוב גבות משפר במידה נכרת את המראה הכללי. שמירה על סידור גבות קבוע מוסיפות ליופי ולחן הנשי. סידור ועיצוב גבות מתבצע במספר שיטות.

אני כקוסמטיקאית משתמש בשלושה שיטות מריטה על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות תוך שימת דגש על דיוק לתשומת לב מלאה. אחת מהדרכים הפופולריות ביותר בתהליך סידור גבות הוא שימוש בחוט, היתרון בשיטה זו שניתן בעזרתו למרות שערות קצרות ורמת הגימור בשיטה זו גבוהה. שיטה נוספת לסידור גבות היא שיטת הפינצטה, פינצטה מקצועית ודקה מאפשרת הוצאה מדויקת וקלה של השערה. בעזרת הלופה אני מגיעה לרמת גימור מושלמת. שיטה נוספת בה אני משתמשת בתור קוסמטיקאית היא שיטת השעווה, שיטת סידור גבות באמצעות שעווה משאירה אזור נקי ומדויק, בעזרת שעווה אני משתמש אך ורק לאחר עיצוב הגבה על מנת למנוע מריתה של שיערות הנחוצות לי לעיצוב הגבה.

כקוסמטיקאית אני מעדיפה לשלב את שלושת השיטות האלו. האומנם התהליך לוקח טיפה יותר זמן אך התוצאות הם מדויקות ומדברות בעד עצמן. לפני ביצוע עיצוב גבות אני בודקת ובוחנת את מבנה הפנים על מנת להתאים סגנון עיצוב אשר יתאים, צורות הפנים הבסיסיות הקיימות הן: פנים עגולות, יהלום, לב, פנים אובליות ומאורכות. לכל אחד מצורות אלו ישנם סגנונות המתאימות עבורו. כפי שציינתי בהתחלה עיצוב גבות הוא חיוני וחשוב על מנת שנוכל לחדש אותו בכל פעם באמצעות סידור גבות ולשמור על עיצוב מתאים עבור מבנה הפנים שלך.

רבות מאתנו משקיעות עצמאית ועושות סידור גבות פשוט ואישי לבד, אומנם יש סידור גבות מקצועי הדורש אדם מנוסה בעל ידע בתחום עיצוב וסידור גבות המשתמש בציוד מתאים על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות וסידור גבות מושלם. ההבדל הוא שסידור גבות מקצועי יבחין בין סוגי גבות ויתאים עבורך עיצוב גבות לפי מבנה הפנים שלך.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here