סופר סטיי עמיד ל30שעות ,55שח מייבלין ניו יורק | צילום: יחצ חול

עור במראה חלק וחף מפגמים הוא הבסיס לתחילת יום יפה ומוצלח. בחום הישראלי רק מייק-אפ עמיד שהוא גם נטול שומן, יכול לעמוד בפני זיעה, הפרשות שומן ומפגעים סביבתיים אחרים.

 

מותג האיפור מייבלין ניו-יורק, משיק  לקיץ 2021 את מייק-אפ SuperStay 30H , 11 גוונים להתאמה אישית, העמידים על עור הפנים עד 30 שעות. המייקאפ החדש מצטיין בפורמולה קלילה, מעניק כיסוי מלא ומראה מאט טבעי, שאינו דוהה במהלך היום, אינו מכתים וללא אפקט מסכה!

 

הטכנולוגיה של המייק-אפ החדש מאפשרת עמידות יוצאת דופן בפני תנאים סביבתיים משתנים לאורך כל שעות היום: זיעה ולחות – הכיסוי נותר מלא והגוון נשאר רענן, גם בשינויי טמפרטורה ולחות, מגע – אינו מכתים או מעביר גוון במגע עם אובייקטים אחרים, שינויי תאורה – תאורה שונה יכולה לשנות בצורה דרסטית את מראה האיפור; אנו יודעים זאת מתמונות סלפי,  המייקאפ החדש מעניק  מראה עור חלק, אחיד ומושלם בין אם בתאורת משרד או בתאורה טבעית. תנועה –שומר על אלסטיות במהלך היום ומבטיח גמישות מלאה בכל תנועה ותזוזה של עור הפנים – ללא מראה סדקים.

סופר סטיי עמיד ל30שעות ,55שח מייבלין ניו יורק | צילום: יחצ חול

מחיר מומלץ לצרכן: 55 ₪

תכולת מוצר: 30 מ"ל

 

הוראות שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש, למרוח כמה טיפות על מברשת מייקאפ או ספוגית ולמרוח בצורה אחידה על כל הפנים עם משיכות לכיוון הצוואר.

 

טיפ לקיץ 2021:  "למראה טבעי וכיסוי מושלם מומלץ להניח את המייק-אפ בעזרת מכחול רחב וצפוף בתנועות טפיחה קלילות. התחילו עם מעט חומר בשכבה דקה ואחידה על כל שטח הפנים והוסיפו שכבות דקיקות נוספות לפי הצורך ועד להגעה למראה הרצוי", מנדבת מאיה לזר מנהלת הדרכה מייבלין ניו-יורק.

 

ניתן להשיג את המייק אפ החדש של מייבלין ניו יורק

ברשתות הפארם וברשתות השיווק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here