דוקטור להבית אקרמן טיפול באקנה צילום מירי שמעונוביץ

חדש אצל ד"ר להבית אקרמן, מומחית ברפואת עור- הזרקת חומר סקלפטרה (SCULPTRA) , חומר המייצר קולגן טבעי ומפתח את שיפור מרקם העור משמעותית- מה שמאוד מתאים לחלק התחתון של הפנים: צוואר, קו לסת וסביב הפה.

סיבי קולגן הם חלבונים בשכבת הדרמיס העמוקה של העור, המקנים לו יציבות ועוזרים לתפקוד סיבי האלסטין והחומצה היאלרונית הטבעית שלנו. הקולגן עוזר בשמירה על יציבות העור ובמקביל שומר עליו חלק ועשיר לחות. העור זקוק לרמות גבוהות של סיבי קולגן כדי להראות טבעי , בריא וצעיר.

דר להבית אקרמן מומחית לרפואת עור
צילום דרור איתן

בכל שנה, כל אישה, מאבדת כ 1% מכמות הקולגן בגופה ועד גיל 45 את צפויה לאבד עד 25% מהקולגן הטבעי. חומר ההזרקה ' סקלפטרה' משחזר בהדרגתיות את יכולות העור , מתקן נפחים מחדש את עור ומחליק קמטים. התוצאות נשארות לאורך זמן ממושך, של 25 חודשים, מהטיפול האחרון!!!

החומר משקם את התמיכה המבנית של העור שאבדה בחלוף השנים , כחלק מתהליך הזדקנות.

לדברי ד"ר להבית אקרמן, על השיטה החדש  :" הפנים הם כמו מגדל קוביות. אם הבסיס לא יהיה יציב ואיתן, כל הפנים לא ישבו טוב. קודם כל צריך לבנות את הצורה הנכונה שלהן- וזה בדיוק מה שעושה ה Sculptra'.

דר להבית אקרמן מומחית ברפואת עור
צילום אלון שפרנסקי

התוצאה היא הדרגתית אומנם, אבל נשמרת לאורך זמן. בטיפול שנמשך רק כמה דקות . מטופלי סקלפטרה בכל העולם, מעידים כי מרוצים מתוצאות הטיפול- גם עד שנתיים אחריי (80% מהם).

מחיר: 6000 ₪ לטיפול בודד בבקבוק בודד (שווה ערך לתשעה מזרקים)

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here