הקטנת חזה

כשאישה או גבר מגיעים למצב בו הם מבינים כי איבר כלשהו בגופם לא אהוב עליהם במיוחד. או כאשר הוא ממש מפריע להם והם יודעים כי אילו יתקנו את אותו האיבר, חייהם ישתנו והם יזכו ביופי רב יותר. אותם אנשים לא יעצרו עד שישכבו על שולחן הניתוחים באחד מאותם ניתוחים פלסטיים מוכרים. beauty-d הוא אתר בו תמצא דלת לכל סוג של טיפול יופי וכמובן ניתוחים פלסטיים מכל הסוגים. יופי הוא דבר בר השגה ב beauty-d יופי הוא מטרה והצלחה.

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה הידוע בשמו הלועזי ממופלסטיקה הוא ניתוח בו מוסרות משדי האישה בזמן ניתוח הקטנת חזה עור מיותר, רקמות שומן ובלוטות, באופן שמפחית את משקל החזה וכך מאפשר לעצב ולהגביה את השדיים. כך יופי השדיים משתנה ללא הכר, דבר שישנה חייהם של נשים שסבלו מדימוי בעיתי בגלל החזה הגדול. הקטנת חזה נעשית לאחר סיום גיל ההתבגרות אצל האישה וחשוב מאוד שתיקח בחשבון כי ככל הנראה היכולת להניק בעתיד תאבד לאחר ניתוח הקטנת חזה מאחר ומוסרות מן החזה צינוריות המובילות חלב לפטמה.

יופי הוא תוצאת לוואי של הניתוח

הקטנת חזה נעשה לרוב בנשים בעלות חזה גדול. בעל משקל יגרום לעומסים מיותרים על עמוד השדרה ולכאבים מתמידים בגב וגם קשיים בנשימה. אישה המתכוננת לעבור ניתוח הקטנת חזה כדי לשפר את יופי שדיה צריכה להיפגש עם הרופא ויחד איתו להגיע להבנה על הצורה הרצויה לה אחרי ניתוח הקטנת חזה. הרופא ינחה אותה לגבי ההתנהגות בימים שלפני הניתוח, כמו: אלו כדורים לקחת או אולי להפסיק לקחת, מה לאכול ואיסור עישון. ניתוח הקטנת חזה אורך בין שלוש לארבע שעות ונעשה בהרדמה כללית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here