איפור מקצועי

איפור הוא אומנות, כל אחת מאתנו רוצה להראות ולהרגיש יפה ונשית. בולטת ואופנתית. בזמן האחרון הטרנד האופנתי סביב איפור מקצועי לאירועים וליציאות תופס תאוצה והמודעות בתחום גדולה מתמיד.

למה חשוב לבחור מאפרת מקצועית בעלת ניסיון וותק, בעלת תעודה המסמיכה אותה לעסוק באיפור מקצועי. בתוך כל אחת קיים הגן הנשי האומנותי והכישרון הטבעי לאפר אך הדרך והטכניקה למימוש חסרה. איפור מקצועי הוא לא רק כשרון שחייב להיות בכל מאפרת אלה גם הידע, הטכניקה, הבחירה וההתאמה הנכונה לכל אחת ואחת. מאפרת מקצועית תדע להתאים עבורך איפור המתאים למבנה הפנים שלך, המתאים ללבוש ולסוג האירוע. הצבעים והגוונים, הסגנונות והכלים המקצועיים הופכים איפור מקצועי למושלם.

אני כמאפרת מקצועית, בוגרת בית ספר הגדול לאיפור של יוסי ביטון, בעלת תעודת הסמכה בתחום איפור מקצועי ובעלת ניסיון של שנים בתחום איפור מקצועי אדע להתאים עבורך איפור מושלם. איפור ערב, איפור לאירועים ולכל מטרה אחרת.

איפור מקצועי יכול לעשות במכון הקוסמטיקה שלי או בבית הלקוח. כמאפרת מקצועית אני מבינה את חשיבות הנוחות והמקצועיות ולכן אשמח גם להגיע עד אליך לבית ביום האירוע ולאפר אותך. להגיע עם כל הציוד והכלים ולחסוך זמן. שימוש בתכשירים איכותיים ומקצועיים הלא גורמים לרגישות בעור, איפור שנשאר לאורך זמן ועומד בכל מזג אויר. בנוסף אני מציעה איפור מקצועי גם לכלות, איפור מקצועי לכלה המעוניינת להתאפר בביתה או בבית מלון. אני מגיעה ומתלווה לכלה לאורך כל יום הצילומים כמאפרת מקצועית צמודה כך שתוכלי להיות רגועה ביום המאושר בחייך. קיימים המון סגנונות איפור ולכל כלה וכלה יש את הסגנון המתאים לה לפי מבנה פניה והדרישות שלה. יש כלות שיעדיפו איפור רך ועדין על מנת להבליט יותר את שמלת הכלולות ויש כלות שיעדיפו איפור פחות עדין ויותר שיבליט להן את פניהן. כל אחת והבקשות שלה. אני כמאפרת מקצועית אדע להתאים עבורך איפור לפי רצונך.

כחלק ממסורת ארוכת שנים אני מאפרת איפור לפורום, איפור לפורים לנערות ולילדים. כמדי שנה בחג הפורים, אני פותחת את שירותיי לנערות, לילדים המעוניינים להתאפר בפורים. יש אפשרות להתאגד בקבוצות ובכך ליהנות מחוויה קבוצתית ומחיר משתלם. שירות נוסף שאני מציעה כמאפרת מקצועית היא סדנת איפור המתאים לנשים החוגגות מסיבת רווקות. מסיבת רווקות שהופכת לחוויית יופי גדולה. בחלק הראשון בסדנה אני נותנת טיפים פשוטים בתחום איפור, איך להראות יפה ומטופחת תמיד ובחלק השני אני מדגימה ומאפרת את הבנות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here