צילום תמר גוז'נסקי

מותג הטיפוח האורגני ecoLove (אקו לאב), המשיק בימים אלה ערכה לניקוי פנים, מעניק 5 טיפים לשגרת ניקוי פנים טבעית, שמומלץ מאוד לאמץ!

1. הניחי את סבון הפנים על יד מברשת השיניים וכך תהפכי את ניקוי הפנים לשגרה (ממש כמו לצחצח שיניים בוקר וערב), או במקלחת בצמוד לשמפו.

2. למתאפרות – תדאגו שהמיסלר והפדיות הקוסמטיות יהיו אחד ליד השני וכמובן בצמוד למברשת השיניים, כך לא תתעצלו בלילה לנקות את שאריות האיפור.

3. הפכו את ניקוי הפנים לטקס ביתי כיפי, ממש כאילו אתן הולכת לספא: רשמו לכן ביומן ותפנו זמן, פעמיים בשבוע כדי לעשות ניקוי יסודי יותר בעזרת גרגירים או מסיכות ניקוי (בוץ/חימר). ניתן להזמין חברה ולהינות יחד מספא ביתי.

4. לבעלות עור יבש מידי או עור עם אקנה חשוב להתאים את מוצרי הניקוי לצרכים המיוחדים של העור – לסובלות מאקנה, חשוב במיוחד לא לשפשף את העור ולא ליצר חיכוך מיותר עם גרגירים או ספוגים כדי לא לפצוע את העור, לבעלות עור יבש מדי או דק עם נימי דם חשוב לא להשתמש עם מים חמים מדי .

5. מומלץ להשתמש במוצרים טבעים ואורגניים, הם "נקיים" יותר מרכיבים שאינם ידידותיים לאדם ולסביבה. חשוב להבין שגם רכיבים טבעיים צריך לבחון ולבחורה בקפדנות. לא כל רכיב טבעי או אורגני בהכרח טוב יותר.

הערכה החדשה לניקוי הפנים של ecoLove מיועדת לכל סוגי העור, המוצרים עשויים מתמציות אורגניות: אלוורה, מלפפון וקמומיל. בערכה ניתן למצוא: ג'ל לניקוי פנים, מסכת בוץ מינרלי, מיסלר – מי ניקוי והסרת איפור, פדיות קוסמטיות מ-100% כותנה אורגנית של המותג ORGANYC . מחיר לצרכן: 129.90 ₪ בלבד במקום 187.60 ₪. ניתן להשיג באתר 'בשבילנו – מוצרים טבעיים באהבה'

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here