ניתוח אף

היפים והאמיצים – ניתוח פלסטי באף

חשבתם שכבר שמעתם הכול על טיפולי יופי? רוצים להראות יפים יותר? נחשקים יותר? כעת ב beauty-d – פורטל היופי של ישראל תמצאו את כל מבוקשכם.

אתר שהוא קניון, קניון שכולו יופי. האתר מכיל את כל המידע הרלוונטי בנושאי ניתוחים פלסטיים כגון: ניתוח אף, הרמת חזה, מתיחת פנים ועוד ניתוחים וטיפולים רבים.

ב beauty-d תמצאו את כל מה שצריך לדעת כדי להיות יפים יותר, יצוגיים יותר ונחשבים יותר. בקרו במקום שישנה אתכם על המקום. ב beauty-d תמצאו את המבצעים הטובים ביותר במחירים הנמוכים ביותר.

ניתוח אף פלסטי

האף הינו האיבר הבולט ביותר בפנים. במבט מלפנים ומן הצד האף משפיע על יופי הפנים באופן הבולט ביותר. לכן אין זה מפליא כי ניתוח אף פלסטי מתבצע בתדירות הגבוהה ביותר.

ניתוחים פלסטיים הפכו בשנים האחרונות כמעט דבר שבשגרה ובארץ במיוחד הרבה מאוד אנשים רוצים לשנות את המראה שלהם באמצעות ניתוחים פלסטיים. ניתוח אף יכול להביא את האף לרמת יופי וגימור שיראו כטבעיים לחלוטין.

לניתוח אף יכולה להיות השפעה מיידית על הביטחון והדימוי העצמי של המנותח, השפעה שיכולה לשנות לאדם את כל מהלך חייו.

איך מתבצע ניתוח אף

ניתוח אף פלסטי הוא ניתוח מורכב מאוד שיכול להשפיע באופן מיידי ומשמעותי על יופי הפנים, לכן נדרש מנתח מנוסה לביצוע מוצלח. הגיל המומלץ ביותר לביצוע ניתוח אף פלסטי הוא 16-17 לאחר שהאף סיים את תהליך עיצובו והתפתחותו.

ניתוח אף פלסטי יכול להתבצע בשני אופנים, בהרדמה חלקית או בהרדמה מלאה. בהרדמה מלאה המנותח יישן לכל אורך הניתוח שיארך בסביבות שעתיים, שבסופם האף יגובס ויונחו בתוכו טמפונים לספיגת הדימום. לאחר הניתוח רצוי שלא להיחשף לקרינת השמש בין שלושה לארבעה חודשים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here