ניקוי עמוק
קרדיט: Pixabay.com

בין אם אתן נשים המטפלות באופן קבוע בעורכן אצל קוסמטיקאית ובין אם אתן לא מחובבות הטיפוח, בוודאי שמעתן את המושג פילינג עמוק. פילינג הוא בעצם תהליך של קילוף שכבת העור הראשונה, וישנם כמה סוגים שונים של פילינג. בהליך פילינג עמוק מדובר על תהליך קילוף העור, כשהמטרה שלו היא להסיר את מרבית הנגעים השונים והקמטוטים מהאזור המטופל, כשלאחר הטיפול נוצרים רקמות חיבור ותאים חדשים המסייעים בהעלמת הנגעים שנפגעו. את הפילינג העמוק מבצעים באמצעות מכשירים שונים ובאמצעות חומרים כימיים שונים. לא לכל אחת מתאים טיפול כזה ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם אשת מקצוע לפני כל התחלת טיפול. באם החלטתם על טיפול פילינג עמוק, פנו אל אנוצ’קה, קליניקה רפואית לטיפולים אסתטיים מהמובילים בארץ ובעולם המטפלת באמצעות מגוון טכנולוגיות. באנוצ'קה מבצעים פילינג גם בטכנולוגיית plasmage.

 

פיסול היופי

בעבר אם היו מפריעים לנו פגמים בפנים כמו סנטר בולט מדי או שטוח, עפעפיים נופלות, לחיים שטוחות, ואף עם גבעה, היה קשה מדי ומסורבל לטפל בכך, וכל אחת נאלצה להישאר ולחות עם פגמיה. כיום, עם כל הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לשנות את הכול בעזרת פיסול פנים. מטרת פיסול הפנים היא להשיב נפח שאבד וטיפול מקיף במרקם העור. פיסול פנים הוא ביצוע מתיחת פנים אך ללא כל צורך בניתוח, דבר החוסך לנו את כל תקופת ההחלמה המתישה, תפרים, סיכונים בזיהומים ועוד. מומלץ לבצע פיסול פנים רק אצל אדם המומחה בכך, משום שטיפול כזה אצל אדם לא מנוסה יכול להסתיים בפנים מעוותות.

 

מותחים אסתטיקה

נשים רבות סובלות במהלך השנים מסימני מתיחה של העור. סימנים אלו נוצרים בדרך כלל מבעיות של הרזיה והשמנה, הריונות, ועור שהוא פחות אלסטי מהרגיל. באם הנכם סובלים ממצב זה, מומלץ לבצע טיפול בסימני מתיחה, שיכול להביא לתוצאות מצוינות. סימני מתיחה הם הקווים בצבע ורדרד לבן, הפוגעים באסתטיקה ומופיעים במספר אזורים כמו חזה, זרועות, ישבן בטן ועוד. יש מספר דרכים לטיפול בבעיה זו בהן פילינג, הזרקות תת עוריות, טיפולי לייזר וטיפולים בגלי רדיו. מי שיסייע באבחון הוא איש המקצוע אליו תגיעו לייעוץ. מומלץ שתגיעו לאנוצ'קה המנוהלת על ידי אנה מזור,  אחות מוסמכת קוסמטיקאית ואמנית איפור בעלת ידע רפואי רב ומעמיק בתחומים שונים והתמחות בטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here