מתיחת בטן

יופי חשוב לכל אחד. לנו ב beauty-d יופי חשוב שבעתיים. אנו יודעים כי גבר או אישה שמחפשים אחר ניתוחים פלסטיים שישפרו את יופי המראה שלהם צריכים את כל המידע הרלוונטי ואת ההכוונה הקרובה והטובה ביותר. לכן ב beauty-d עשינו הכול כדי להעניק לכם מושג טוב ככל האפשר על ניתוחים פלסטיים רבים ועל טיפולים קוסמטיים מגוונים. דרכנו תגיעו למנתחים הטובים ביותר ותמצאו מבצעים שונים בניתוחים כמו: ניתוח הגדלת חזה, הרמת חזה, ניתוח מתיחת בטן, ניתוח אף פלסטי ועוד רבים וטובים.

למי נועד מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן משפר משמעותית מראה בטן בולטת. בשפת העם ניתוח מתיחת בטן מוכר כ"הכנסת בטן". האנשים שיהיו מעוניינים בניתוח מתיחת בטן הינם אנשים המוטרדים מהצטברות של שומן בשיפולי הבטן, שיש לו השפעה שלילית על יופי הגזרה. אצל אנשים אלה עור הבטן חסר יופי ורופף והבטן לא מגיבה, לא להתעמלות ולא לדיאטה. מטופלים מבוגרים אשר עם השנים השמינו מעט וסובלים מאובדן גמישות העור, או נשים שעור הבטן ושרירי הבטן נמתחו יתר על המידה, יהינו מתוצאות נאות בעקבות הניתוח.

מהלך מתיחת בטן ותקופת ההחלמה

תהליך מתיחת בטן נמשך בין שעתיים לחמש שעות. הבטן תהיה נפוחה כמה ימים ויתכנו אף מחושים שונים ותחושת אי נוחות. המנותח ישתחרר לביתו לאחר כמה שעות או לכל היותר לאחר יומיים שלושה. יורגש קושי לעמוד זקוף אך המנותח חייב להתחיל ללכת כמה שיותר מהר. התפרים החיצוניים יוסרו לאחר כשבוע מסיום מתיחת בטן והפנימיים לאחר שבועיים שלושה. יתכן ויחלפו מספר חודשים עד שהתחושה בבטן תחזור להיות טבעית דבר זה תלוי מאוד במצב הגופני של המנותח לפני מתיחת בטן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here