14.90שח מסכת טישו גרנייה מסכת טישו חד פעמית | צילום: יחצ חול

המסכה מכילה תמצית עץ התה וחומצה סליצילית

המטפלת במראה פגמי העור


**מוכח כמעניקה מראה מאט מהשימוש הראשון

 

מותג הטיפוח הבינלאומי 'גרנייה' מרחיב את סדרת מוצרי הניקוי  PURE ACTIVE ומשיק לראשונה: מסכת בד (טישו) חד-פעמית לטיהור ולניקוי העור, המטפלת בפגמי העור.

מסכת טישו פיור אקטיב מכילה פורמולה טבעונית ומועשרת בתמצית עץ התה ובחומצה סליצילית. המסכה מיועדת לבעלי עבור עור שומני ו/או פגמי עור. בנוסף, המסכה החדשה מזינה את העור בלחות, מטפלת בפגמי העור ומותירה את העור רענן, חלק ומאט.

 

קחו רבע שעה על מנת לסייע בטיהור מראה העור והפחתת מראה פגמים. המסכה מוכחת כמעניקה מראה מאט מהשימוש הראשון.

14.90שח מסכת טישו גרנייה מסכת טישו חד פעמית | צילום: יחצ חול

הוראות שימוש: יש לפתוח את המסכה בעדינות ולהניח על פנים נקיות. למקם על קווי המתאר ולהשאיר במשך 15 דקות. לאחר מכן, יש להסיר ולעסות בעדינות את חומר הלחות בתנועות סיבוביות. ניתן למשוך את החומר לכיוון הצוואר ו/או להסיר שאריות עם צמר גפן.

 

טיפ חשוב לקיץ: כדי להימנע מפגמי עור,  יובש קשה או קילופים, חשוב להקפיד על הזנה נכונה וטיפול בפגמי עור קיימים. עור מעורב עד שמן מאופיין בהפרשת יתר של סבום ובשמנוניות על כל שטח הפנים או חלקם. לעתים, בעלי עור מעורב או שמן סובלים מפגמי עור כראשים שחורים או מעבר להפרשת השומן; גם אלה דורשים טיפול יומיומי. על מנת לטפל בפגמים אלה, יש לשלב בשגרת הטיפוח מוצרי ניקוי יעילים, ומוצרים המזינים את העור בלחות המועשרים בחומצה סליצילית ותמצית עץ התה עבור עור שומני.

14.90שח מסכת טישו גרנייה מסכת טישו חד פעמית | צילום: יחצ חול

מחיר מומלץ לצרכן: 14.90 ש"ח 

 

להשיג ברשתות הפארם, בתי כל-בו, רשתות המזון ובתמרוקיות פרטיות

@garnier_il #Maskne   #בלי_דרמה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here