צילום יחצ

מותג הטיפוח הבינלאומי גרנייה משיק נוסחה משופרת ל'קרם הלחות BB', מוצר האיפור-טיפוח שהפך לפני שנים לטרנד החם ביותר ומוביל בקטגוריה 'קרם לחות עם גוון'. קרם הלחות עם גוון מצטיין בלחות עמידה עד 24 שעות ומכיל מקדם הגנה SPF15. אחת הסיבות להצלחתו הפנומנאלית, הינה העובדה, שכיום נשים מעוניינות במוצרים המעניקים מראה טבעי ועדין, המאופיין בין היתר בעור חלק, גוון אחיד וללא מראה כבד וכיסוי 'מסכה'. גדולתו של קרם הלחות BB היא ביכולתו להעניק גימור אחיד, קליל בהתאם לטרנד העולמי של עור פנים "טבעי", במראה עירום: להיות עם מייק-אפ ולהרגיש בלי.

צילום יחצ

הפורמולה החדשה של קרם הלחות BB בעלת כיסוי המאפשר לעור לנשום ומשווה לו מראה רענן וקורן. הטקסטורה עדינה וקלילה – עד כמעט ובלתי מורגשת. הפורמולה החדשה מכילה חומצה היאלורונית המזינה את העור בלחות לאורך כל היום, תמצית אלוורה להזנה והרגעת העור ועם פיגמנטים מינרליים אולטרה-דקים לגימור טבעי וקורן. והלחות עמידה עד 24 שעות!

קרם הלחות BB (BB CREAM) הוא מוצר המתאים לנערות ועד לבוגרות, המעוניינות במראה איפור טבעי וקליל. הוא יכול לשמש גם כבסיס, כסוג של פריימר, השכבה ראשונה שתעניק מראה זוהר ולאחריה מייק-אפ או רק קונסילר במקומות שנדרשים כיסוי טוב יותר.

היעילות המוכחת של BB:
לאחר שימוש של שבוע- למראה גוון עור אחיד (83.6%)* | מטשטש סימני עייפות (74.5%)* | מעניק גוון מואר (83.6%)* | עד 24 שעות של הזנה אינטנסיבית**

הוראות שימוש:
מרחי את קרם ה-BB על עור נקי כמו הלחות הרגילה שלך. לכיסוי מוגבר, השתמשי בעוד!

קרם הלחות BB מגיע בשני גוונים מובילים – בהיר ומדיום המספקים מענה לגווני העור של הלקוחה הישראלית.

השפופרת מיוצרת עם 49% פחות פלסטיק. האריזות מקורן ביערות המנוהלים בצורה המכבדת את האדם והסביבה.

גרנייה מתחייב ל"יופי ירוק" (GREEN BEAUTY):
מקורות סולידריים יותר, פורמולות ירוקות יותר, אריזות יותר אקולוגיות, שימוש רב יותר באנרגיות מתחדשות. יותר פעילויות להיאבק בזיהום פלסטיק. מאז 1989 המותג גרנייה מחוייב לפעול לעולם ללא ניסויים בבע"ח.

מחיר מומלץ לצרכן: 60 ש"ח השקה מיוחד בחודש פברואר : 39.90 ש"ח

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here