חבילת פינוק

לפני חתונה? לפני אירוע או סתם כי בא לך להתפנק ולהרגיש הרגשה עילאית עם עצמך, למענך בניתי את חבילות פינוק מושלמת שלאחריה תצאי מלאת אנרגיה לגוף ולנפש. גם לך מותר לפנק את עצמך ולעשות סדרת טיפולים קוסמטיים ולהרגיש כמו חדשה ונשית יותר. כאישה אני מודעת ללחצים היומיומיים שאנו עוברות, לחום ונזקי השמש שהעור שלנו חשוף להם בלי לשים לב. לפעמים אנחנו שוכחות מעצם זה שאנו נשים ומשאירות את עניין הטיפוח לסדר עדיפות אחרונה. מהיום תוכלי ליהנות מחבילת פינוק מושלמת והכל בפעם אחת.

המודעות ליופי ולטיפוח נשי כיום הפך לטרנד חזק ונשים רבות מפנות פעם בחודש זמן קצר ומרוכז לטובת סדרה של טיפוליים קוסמטיים. הפכי את זה גם את להרגל ותקדישי לך קצת זמן. מגיע לך יותר מתמיד להתפנק וליהנות מטיפול קוסמטי מלא ומפנק.

חבילת פינוק לאישה לבריאות ולנפש, להרגיש מיליון דולר ולהנות מחוויה ומטיפול מפנק ומרגיע, בשביל זה אני מציעה לך סל שלם של פינוק בפעם אחת, חבילת פינוק משתלמת.

הקדישי לגופך קצת זמן, התנתקי מהשגרה וחיי היום יום המלחיצים, מהבית, מהעבודה ובואי לעולם מפנק ובריא שממנו תצאי חדשה, מלאה באנרגיות.

חבילת פינוק מושלמת בפעם אחת הכוללת:

עיצוב וסידור גבות לפי התאמה למבנה הפנים שלך, שפם ובית שחי.

הסרת שיער בשעווה בכל הגוף בשיטת השעווה החמה ומריחת שמן ארומטי בריח משכר

להרגעת העור ולמניעת אדמומיות.

טיפול פנים הכולל הוצאת שחורים באזור הפנים, עיסוי עור הפנים ושימוש בתכשירי אנטי

אייג'ינג לפנים נקיות וקורנות יותר, טיפול מונע ומעט את הזדקנות עור הפנים.

טיפול מניקור מלא הכולל עיסוי כף היד בשמנים ותכשירים המנקים ומזינים את עור הידיים

היוצרים מרקם קטיפתי, טיפוח הציפורן והאצבעות, מריחת לק בצבע שתבחרי או חיזוק

הציפורן בלק שקוף לשמירה על מבנה הציפורן.

פאן לשיער – החלקת השיער או בייבליס.

ולסיום איפור מקצועי.

חבילת פינוק מדהימה להרגשה נפלאה וכל זה ביום אחד. יחס אישי וחם במכון היופי של שלומית גנץ. כל הטיפולים נעשים על ידי שלומית במכון היופי לצד נרות ומוסיקה מרגיעה. כיבוד קל וקפה, ביחד את ואני נהנה וננצל כל שניה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here